به پشتوانه 30 سال تجربه

درباره پرشین کاشی ایرانیان

شرکت پرشین کاشی ایرانیان در سال 1389 تاسیس و تولیدات آن  در سال 1391 به بازار عرضه گردید. با توجه به خصوصیات  منحصر به فرد کاشی پرسلان، این مجموعه از آغاز، مبنای تولید خود را سرامیک های لعاب دار پرسلان کف قرار داد به نحوی که با  بهره جستن از متخصصین مجرب و تلاش مستمر ، امروزه یکی از پیشتازان تولید این نوع محصولات می‌­باشد.

کاشی های تولیدی ما در سایز های متنوع به علت جذب آب پایین، مقاومت بسیار خوبی در برابر یخ زدگی داشته و در مناطق بسیار سرد هم به عنوان نمای ساختمان استفاده می شود .

فراتر از جامعه خود می اندیشیم

چشم انداز پرشین کاشی ایرانیان

در طول تاریخ همواره انسان هایی که فراتر از جامعه خود می اندیشیده اند به گسترش مرز های علم و فناوری همت گمارده و نوآوری هایی داشته که در زمان خود جامعه بشری را دگرگون ساخته است.

لذا همچون پیشینیان خود، در نظر داریم تا در این عصر اینترنت و شاتل و نانو با بکارگیری دانش فنی و با استفاده از تکنولوژی مدرن روز دنیا که در اختیار داریم و به پشتوانه تجربه 30 سال تولید در این صنعت محصولاتی به بازار ارائه دهیم که ضمن حفظ محیط زیست کشور، رضایت کامل مشتریان داخلی و خارجی را تامین نموده و مایه افتخار و سربلندی ایران و ایرانی باشیم.

کیفیت ، حرف اول و آخر

اهداف پرشین کاشی ایرانیان

به طور کلی اهداف بارز این شرکت را میتوان به شرح ذیل خلاصه نمود: